"Нафтохімік-ДЮСШ №3" 8-0 "Надвірняночка"
арбітри Крашенінніков В.,Хомик Ю.,інспектор Юзик В.
200 глядачів

Нафтохімік-ДЮСШ №3-Подвисоцька А.,Мандзюк І.,Клепач А.,Молошик А.,Маслянко О.,Пасічник Х.,Павлюк М.,Ботюк Х.,Прокопчук І.,Стецюк Н.,Сулейманова Є.(тренер Олійник І.)

Надвірняночка-Кулик М.,Грицюк Н.,Маслій М.,Гладиш Х.,Кнігніцька І.,Глушман А.,Кривулінська Л.,Дребот Т.,Дребот Л.,Павлючок М.,Бовкун І.,Тимчук М.,Максимів І.,Бойко А.(тренер Пинчук Б.І.)

Другий ігровий день розпочали господарі та команда з Надвірної.В цьому матчі забивала лише одна команда-місцева.З З по 6 хв матчу господарі забили чотири
м"ячі.Ольга Маслянко асистувала Христині Ботюк,Потім з пасу Ангеліни Молошик забиває вже Ольга Маслянко.Ще через півхвилини Маслянко не зустрічаючи ніякого супротиву від гостей проводить третій м"яч.Зразу після гарної скидки місцевого капітана Христини Ботюк мала забивати Ангеліна Молошик але кіпер Надвірної Надія Грицюк виручила.Але не надовго бо вже черех 20 секунд після пасу Інни Прокопчук забиває Христина Пасічник.4-0 за 3 хвилини шокували надвірнянську команду,яка замінила кіпера Надію Грицюк на Марію Кулик,але і це не дуже допомогло.П"ятий м"яч забила після сольного проходу Альона Клепач.Остаточний результат першого тайму зробила Ангеліна Молошик-6-0. В другому таймі глядачі побачили ще два голи.Капітан Христина Ботюк зробила дубль та крапку в матчі поставила Євгенія Сулейманова,асистувала Інна Прокопчук.Надвірняночка мала два-три моменти щоб забити бодай єдиний гол в цьому матчі,але не сталось.8-0 повна і беззаперечна перемога одного з фаворитів змагань господарок майданчика.

фоли 2(4) - 2(2)

Кращі гравці матчу:
"Нафтохімік-ДЮСШ №3"-Ольга Маслянко       "Надвірняночка"-Марія Кулик

"КОЛІСП"Костопіль 9:4 "Медик" Дрогобич

КОЛІСП-Тишківська Ю.,Бочковська Л.,Овдійчук О.,Віхоть І.,Трембач К., Кондрачук Ю.,Остапчук Т.,Корсун К.,Бойко К.,Жигадло Г.,Фурманова М.,Бабарика Н.,Пазюк А.,Гура А.(тренера Мамчур В.О.,Мамчур Р.В.)

Медик-Кабатрут І.,Заньчак Х.,Голембовська О.,Крачун І.,Чачуна А.,Фабрицій С.,Шипівдич Х.,Сов"як Х.,Павлик М.,Чайка Н.,Заставнюк Х.,Стеца Н.,Славич І.(Проць Р.)

10 хвилин тримав Медик в недоторканості свої ворота,аж після розіграшу аута Ольгою Овдійчук дальню штангу замкнула Ліана Бочковська 1-0.Ще через дві хвилини кутовий розіграли Ліана Бочковська та Катерина Бойко,після чого остання подвоїла рахунок в матчі 2-0.Ще через 3 хв Бойко робить дубль в матчі і майже за п"ять хвилин до перерви Катерина Корсун робить рахунок першого тайму 4-0 на користь "КОЛІСПу",а у "Медика" майже моментів не було.В другому таймі Ольга Овдійчук подала кутовий на Маргариту Фурманову,яка збільшила перевагу в рахунку до 5-0.Потім костопільска команда розслабилась настільки,що дозволила за півхвилини "медичкам" забити два м"ячі.Спочатку відзначилась Надія Чайка,а за нею Христина Сов"як-5-2.Ще через дві хвилини Христина Сов"як скорочує відставання у рахунку до двох м"ячів.Але на більше дрогобицьку команду не вистачило.Кінцівка тайму пройшла за переваги Костополя,що вилилось у забиті м"ячі.Ліана Бочковська також робить дубль в
матчі на 43 хв і за одну хвилину Катерина Бойко двічі заставляє кіпера "Медика" витягати м"яча з сітки своїх воріт,зробивши покер в матчі-8-3.І на останніх хвилинах команди обмінялись забитими голами.Ольга Овдійчук,забила свій п"ятий гол на турнірі,а у "Медика" третій гол на турнірі забиває Анна Чачуна-9-4.