Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2014 » Вересень » 16 » WU-19: українки здобули чергову перемогу у І кваліфікаційному раунді Євро-2015
00:33
WU-19: українки здобули чергову перемогу у І кваліфікаційному раунді Євро-2015
15 вересня жіноча збірна України WU-19 провела черговий матч у І кваліфікаційному раунді Євро-2015 проти команди Кіпру.

Матч розпочався з активних дій з боку обох команд. Дівчата прагнули довести свою перевагу, що призвело до ряду штрафних ударів з боку обох суперників. Втім стандарти забитими м’ячами не увінчувалися: Козиренко після виконання штрафних двічі поспіль не влучила по воротах. Черговий небезпечний момент, що виник на 39-й хвилині зустрічі, збірна Кіпру реалізувала у забитий м’яч: зі штрафного Віоларі точно пробила по воротах українок – 1:0. До кінця першої половини зустрічі збірна України намагалася відновити паритет, проте марно. В роздягальню наші дівчата пішли мінімально програючи команді Кіпру.

Другу половину зустрічі обидві команди розпочали активно. Проте більш результативними виявились українки – на 58-й хвилині Мохнач забивала перший м’яч. Зрівнявши рахунок, збірна України продовжила атакувати, і на вже на 61-й хвилині Козиренко забиває другий гол на користь своєї команди. Наприкінці матчу відзначитися вдалося Головач - на 82-й хвилині вона забила третій м’яч, тим самим поставивши крапку у цьому матчі.

Нагадаємо, що у першому матчі в Баку проти господарок кваліфікаційного раунду, підопічні Наталії Зінченко перемогли з мінімальним рахунком 1:0.

Наступний матч українки проведуть з командою Данії 18 вересня.

Кіпр WU-19 – Україна WU-19 – 1:3

Голи: Віоларі (39) - Мохнач (58), Козиренко (61), Головач (82)

Кіпр: Ттакка – Теологу (Софоклеус, 62), Антоніу, Віоларі (к), Деметріу, Васіліу (Тумпі, 67), Неофіту, Папапавлу, Ойкономіду (В. Георгіу, 87), М. Георгіу, Харалампус

Україна: Кислова – Левицька, Бойко (Сірмай, 46), Матвіїшин, Мотько, Мохнач, Козиренко (к), Петрик (Коломієць, 42), Андрухів (Перевізник, 70), Головач, Кравчук