Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2010 » Червень » 26 » 4-й тур фіналу молодіжних ігор України! 2 призери визначилися!
18:00
4-й тур фіналу молодіжних ігор України! 2 призери визначилися!

№8

24.06. 08-30

Київська – Рівненська 2:5 (1:2)

Однозначно фаворит, костопільська команда, мав намір в цьому матчі значно поліпшити різницю забитих-пропущених м’ячів. І з перших хвилин став створювати гольові моменти. За перших хвилин 20 їх було принаймі шість! Але жодного з них не було реалізовано. Гарно діяв воротар, що повернувся після травми, двічі м’яч влучав в поперечину … А вершиною неварту рівненчанок став гол у їх ворота – після удару із-за штрафної трапився рикошет і м’яч влетів у сітку! Мало того – за 2 хвилини ще одна контратака Київщини, очевидне порушення захисника проти технічного нападника і пенальті у ворота Рівненської області!!! Тут запахло сенсацією! Якщо рахунок стане 2:0, то питання стане не про покращення різниці а про здобуття хоч якоїсь перемоги! Але удар з 11-метрової позначки було завдано далеко не кращим чином і голкіпер Гаєвська не мала жодних проблем. І практично тут же костопільчанки швидко відігралися і вийшли вперед.

По перерві рахунок став 1:3. Але доволі швидко киянки скоротили рахунок до мінімума. Та на більше сил у них забракло.

№9.

24.06. 10-30

Донецька – Херсонська 3:0

Очевидно було, що команда Донецько області проблем не матиме. Але до перерви по суті нічого цікавого обидві команди не створили. Якщо для херсонської команди беззубість у нападі нікого вже не дивувала, то пасивність доннечанок можна було пояснити або втомою або недооцінкою суперника. Втім у другому таймі донецька команда оформила перемогу у матчі і по суті у турнірі – за очками її могли наздогнати ще три команди, але настільки покращити різницю м’ячів для них було справою практично нереальною…

№10

24.06. 17-00

Черкаська – Івано-Франківська 2:1 (1:1)

Голи:  Стець (38), Шевченко (85) - ??? (15).

Черкаська: Стеценко, Аілінкий, Кучерява, Бойко, Матвієнко, Фортуна, Шевченко, Городецька, Калінчук, Стець, Музика.

За крок до вершини, коли сили вже повністю вичерпано а нервове напруження наелектризовує навіть повітря навколо, стає по-справжньому видно хто на що вартий! На тренуванні, в іграх із значно слабшими всі все вміють… А ось тут…

Для господарів це був останній матч в турнірі. Від нього все залежало. Все! Всі розуміють, що стомилися до судом у м’зах, травми болем нагадуть про себе а про синці вже ніхто і не згадує… Але ще один крок. Причому проти сильного і амбітного суперника. Причому прикарпатці мали первагу – вони провели на матч менше. Але то все «відмазки» для тих, хто програє! А нам потрібна лише перемога!

Чаклує лікар Чопенко І.Е. і виходить на поле капітан команди Стець. Всі замежно налаштовані. Йде бій на полі. Ніхто не хоче поступатися в жодному епізоді! Рівна гра. І раптом гості відкривають рахунок – Стеценко непростий удар із-за штрафної парирує але Мар’яна Іванишин перша на добиванні. Прикро , адже реальних моментів у іванофранківців просто немає – захист наш діє безпомилково… Але не час опускати руки. Не той у нашої команди характер! Ось Музика бере гру на себе, мініатюрний гравець завдає несподівано удару із-за штрафної але гостей рятує поперечина. Вся увага захисту гостей прикута до грізної Стець а тому Музика знову на лівому фланзі створює над яскравий епізод. Вона обігрує двох суперниць і вирізає м’яча у самісінький дальній нижній кут. Але воротар (а він у при карпатців чудовий!) , витягнувшись у струну, дотягується! І нарешті спрацьовує зв’язка – Шевченко миттєво оцінює ситуацію і віддає вчасну передачу в вільну зону на Стець, яку на мить випустили з лещат опіки, і Юля зрівнює рахунок ударом «шведою»в нижній кут!

Початок другого тайму за гостями. Всім видно, що у них просто більше залишилося сил. Але на їх межі господарі таки вміло захищаються. А до середини тайму вони взагалі переводять гру подалі від своїх воріт. Напруга неймовірна. 85-та хвилина. Шевченко на подив багатьох кидається сама у відбір на чужій половині, де немає більше її партнерів. І відбирає м’яча! Стадіон завмер – всі побачили, що голкіпер вийшов далеко з воріт! Тиша! Кристина правою ногою перекидає шокованого воротаря і м’яч залітає в сітку!!! ГОООООЛ!!! У гостей просто здають нерви! Вони затівають бійку – арбітр спочатку вчинив обопільне вилучення (хоча уманчанка і постраждала) а потім ще двоє івано-франківських дівчат не змогли пережити гіркоту поразки і побачили червоне світло! А господарі в цей момент на радощах створили грандіозну купу-малу прямо в центрі поля! Є МЕДАЛІ! Завтра стане зрозуміло – якого саме ґатунку!