Форма входу

Головна » 2012 » Травень » 26 » Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Атекс" - 6:1
09:48
Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Атекс" - 6:1

Сюжет матчу з "Атексом" повторив для "Нафтохіміка" гру тижневої давності з харківським "Житлобудом-2". Стартове розслаблення, гол у власні ворота, а потім шість голів у ворота суперниць...

Гол у власні ворота став наслідком непорозуміння центральних оборонців та голкіпера, чим скористалася Оксана Холод. У "Нафтохіміка" не виходила командна гра - півзахисники не могли взяти контроль над центром поля, а нападники занадто часто опинялися в офсайді. Через це гравці збивалися на індивідуальні дії, які також не приносили успіху.

Нарешті на 28-й хвилині Костанян вдалося уникнути офсайдної пастки і вона реалізувала вихід віч-на-віч з голкіпером. Через десять хвилин у схожій ситуації відзначилася Кравець. На початку другого тайму у ворота гостей один за одним влетіло ще три голи. Справу було зроблено...

"Нафтохімік" Калуш - "Атекс" Київ - 6:1 (2:1). Івано-Франківськ. Стадіон "Наука".
Голи: Костанян (28, 48), Кравець (38), Чайка (50), Бойченко (53), Марчук (79) - Холод (7).
"Нафтохімік": Подвисоцька, Пасічник, Ходирєва (Дем'янюк, 69), Бойченко (Прокопчук, 58), Боярова (Молошик, 23), Хачатрян (Чайка, 46), Кравець, Ващенко, Пилипів (Марчук, 54), Алексанян, Костанян.
"Атекс": Каращук, Випасняк, Пономаренко, Солдатова, Боднар (Інкіна, 51), Пушенко (Долбіна, 33), Холод, Байгарович, Дорош, Кічій, Савчук.

Перемога над "Атексом" вивела "Нафтохімік" у лідери чемпіонату. Нагадаємо, що це був перенесений матч 8-го туру (він пройде 21 липня). Матчі чергового 5-го туру заплановані на 3 червня (неділя): "Нафтохімік" на власному майданчику прийматиме "Іллічівку" з Маріуполя.

«Нафтохімік» – «Іллічівка»

В неділю "Нафтохімік" і "Атекс" зустрінуться знову. Цього разу - в рамках 1/4 фіналу розіграшу Кубка України. Гра відбудеться на стадіоні "Хімік" у Калуші. Початок о 15.00. Решта кубкових поєдинків відбудуться у середу, 30 травня.

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"