Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2012 » Липень » 29 » Чемпіонат України. «Нафтохімік» - «Житлобуд-1» - 0:3
09:39
Чемпіонат України. «Нафтохімік» - «Житлобуд-1» - 0:3
«Нафтохімік» - «Житлобуд-1» - 0:3 (0:1). 28 липня. Калуш. Стадіон «Хімік».
Голи: Знайдзьонава (12), Шундровська (61), Тихонова (85).
«Нафтохімік»: Подвисоцька, Пасічник, Ходирєва, Бойченко, Михайлюк (Молошик, 52), Хачатрян (Кравець, 69), Дарицька (Ботюк, 45+2), Ващенко, Пилипів (Марчук, 42), Алексанян, Костанян.
«Житлобуд-1»: Саніна, Г. Дзєнісєнка (Земляна, 90+2), Костюченко, Басанська, Пожарська (Ю. Дзєнісєнка, 71), Знайдзьонава (Душеіна, 90), Нестеренко (Загуменна, 80), Татаринава, Шундровська, Тихонова, Овдійчук.

Кращим гравцем матчу було визнано... голкіпера «Житлобуду» Ірину Саніну. Перший номер харків’янок видала чудовий матч, неодноразово рятувавши свою команду від гола. Зокрема, в першому таймі вона ліквідувала виходи віч-на-віч Костанян і Бойченко, а на початку другого тайму не дозволила переграти себе у «ближньому бою» Михайлюк. Коли ж наприкінці зустрічі Саніна вийняла з дев’ятки м’яч, спрямований Ходирєвою зі штрафного удару, стадіон зааплодував... А коли на 54 хвилині Бойченко таки вдалося розпечатати ворота гостей, арбітри зафіксували офсайд.

Натомість колега Саніної, воротар «Нафтохіміка» Подвисоцька не може занести звітну гру до свого активу. Вже на 12-й хвилині її невдалі дії після розіграшу штрафного дозволили Знайдзьоновій (колишньому капітану «Нафтохіміка») проштовхнути м’яч у сітку воріт. Не врятувала Анна свою команду і після дальнього пострілу Шундровської. А під завісу зустрічі вона взагалі подарувала м’яч Тихоновій. У результаті, перегравши суперника за кільікстю голевих моментів, господарки зазнали великої поразки. І тепер будуть думати про збереження нинішнього другого місця.

Шанс поквитатися з харків’янками у гравців «Нафтохіміка» з’явиться вже за місяць – суперники зійдуться у півфіналі Кубка України.