Форма входу

Головна » 2012 » Жовтень » 11 » Дівчата з Прикарпаття-другі
14:34
Дівчата з Прикарпаття-другі

У місті Біла Церква Київської області відбулися фінальні ігри з футболу серед дівчат 1997 року народження і молодших за програмою всеукраїнських змагань «Діти – олімпійська надія України» 2012 року. Нагороди цих змагань виборювали переможці чотирьох зональних груп – збірні дівочі футбольні команди управлінь освіти і науки Миколаївської, Сумської, Волинської та Івано-Франківської обласних держадміністрацій.

Команду нашої області,очолював старший тренер жіночої футбольної команди «Нафтохімік» (Калуш) Іван Олійник, який і розповів про фінальний турнір у Білій Церкві.

Як повідомив Іван Іванович, змагання з футболу серед дівчат проводилися за правилами ФІФА в одне коло. Наші футболістки обіграли своїх ровесниць з Миколаївської області (3:1) та Сумської області (6:0), однак поступилися дівчатам з Волинської області (0:3) та посіли в підсумку друге місце. Кривдники команди з Івано-Франківщини – футболістки з Волині обіграли й дві інші командами й відповідно стали переможцями всеукраїнських змагань «Діти – олімпійська надія України». А третє місце дісталося команді Миколаївської області.

За зайняте друге місце у всеукраїнських змаганнях команда юних футболісток Івано-Франківщини отримала від оргкомітету з проведення цього турніру кубок, пам’ятні медалі, а також комплект футбольної форми, яку спрезентував ФК «Динамо» (Київ).

Окремим індивідуальним призом було відзначено кращого гравця фінальних ігор в Білі Церкві Любов Мохнач, яка, до речі, забила у ворота суперниць п’ять голів. Також у складі нашої команди відзначилися у фіналі всеукраїнських змагань «Діти – олімпійська надія України» Роксолана Кравчук (3 голи) і Христина Перевізник (1 гол).