Форма входу

Головна » 2015 » Червень » 8 » ДЮСШ №3 розгромила гостей з Хмельницького
16:47
ДЮСШ №3 розгромила гостей з Хмельницького
У рамках 4 туру Першої ліги жіночого чемпіонату України івано-франківська ДЮСШ №3 встановила рекорд результативності, забивши десять (!) м'ячів хмельницькій ДЮСШ №1.

Відкрити рахунок господаркам поля вдалось у середині першого тайму - голом відзначилась Вікторія Серемчук. Вже в наступній атаці Тетяна Барановська могла подвоїти рахунок, та, після помилки голкіпера суперниць, не зуміла влучити у порожні ворота. Ключовий епізод матчу стався на 24-ій хвилині, коли за фол останньої надії арбітр вилучила капітана гостей Юлію Маслянко. Після вилучення ДЮСШ №3 почала більше контролювати м'яч, гостріше атакувати та в завершальній стадії нашим дівчатам бракувало точності. На 32-ій хвилині підопічні Івана Олійника таки добилися свого - Вікторія Серемчук, вийшовши на побачення з голкіпером, оформила дубль. До кінця першої половини рахунок так і не змінився - 2:0 на користь господарок поля.

На початку другого тайму Іван Олійник зробив дві зміни - замість Тетяни Барановської вийшла Богдана Кіман, а Кароліна Нагорняк змінила Тетяну Мельничук. Саме дует Кіман-Нагорняк на двох створили третій гол - Богдана виконала подачу з лівого флангу, а Кароліна першим же дотиком до м'яча відправила "круглого" точно в ціль. Менш ніж за півтори хвилини Кароліна Нагорняк оформила дубль, а Вікторія Серемчук доводить рахунок до розгромного - 5:0. На 66-ій хвилині герой матчу Вікторія Серемчук вдало зіграла на добиванні - це "покер" і 6:0 на табло. Згодом страж воріт ДЮСШ №1 Катерина Гула побачила перед собою "червоне світло" та залишила свою команду у подвійній меншості, а Тетяна Лайщук разом з Іриною Марчук скористалися таким "подарунком" від хмельничанок - 8:0. За чотири хвилини до завершення знову спрацював дует "джокерів" - цього разу Кароліна Нагорняк низом замкнула простріл від Богдани Кіман. У хвилини що залишилися, вболівальників на стадіоні "Металіст" цікавило лише одне питання, чи зуміють наші дівчата забити десятий м'яч. І на останній хвилині Тетяна Лайщук не підвела сподівання франківських фанів, поставивши масну крапку у зустрічі - 10:0.

В іншому матчі групи чернігівський "Спартак" вдома розібрався з "Колосом" з Вінницької області - 6:3. Таким чином після 4 турів ДЮСШ №3 з обласного центру одноосібно очолює турнірну таблицю квінтету 1 Першої ліги. Свій наступний матч франківчанки проведуть наступної неділі, коли вирушать у гості до "Колоса".

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. Група 1. 4 тур

31.05.2015 (неділя)

Стадіон "Металіст" (м. Івано-Франківськ)

ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - ДЮСШ №1 (Хмельницький) 10:0 (В. Серемчук, 18, 32, 61, 66, К. Нагорняк, 59, 60, 86, Т. Лайщук, 80, 90, І. Марчук, 82)

ДЮСШ №3: Яна Опаєць, Марія Дутчак, Христина Татарин, Надія Павлюк, Христина Ботюк, Ілона Винник, Тетяна Барановська (Богдана Кіман, 46), Ірина Марчук, Тетяна Лайщук, Тетяна Мельничук (Кароліна Нагорняк, 58), Вікторія Серемчук.

Запасні: Марина Якимишин, Яна-Марія Гузлеу, Леся Васильків, Сніжана Винник, Ольга Мочарська.

ДЮСШ №1: Катерина Гула, Юлія Маслянко, Олена Клепач, Вікторія Марчак, Вікторія Сорока, Ольга Мамчур, Інна Мацюк , Юлія Сівак, Діана Бернард, Ангеліна Павлик (Молошик), Надія Дмитрук.

Запасні: Анна Чиркова, Аліна Величко, Наталія Середюк, Марина Андронова.

Попередження: Катерина Гула, 53, Ольга Мамчур, 63.

Вилучення: Юлія Маслянко, 24, Катерина Гула, 77 (друге попередження).

"Спартак" (Чернігів) - "Колос" (Вінницька обл.) 6:3