Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2010 » Червень » 22 » Фінал молодіжних ігор. 2-й день.Наша команда починає з поразки
07:28
Фінал молодіжних ігор. 2-й день.Наша команда починає з поразки

№2

21.06. 8-30

Херсонська – Рівненська 0:2

Зі старту матчу костопільські футболістки захопили територіальну перевагу. І таки реалізували перевагу. Коли ж з пенальті (справедливого) вони рахунок подвоїли, темп гри впав і по суті цікавого було надалі мало. Херсон шансів навіть на гол престижу не мав а Рівне економило сили. Наприкінці трапилося два прикрих епізоди. В одному з ігрових зіткнень важких травм отримали нападник костопільчан і голкіпер херсонців (Шум героїчно довела гру до кінця). А потім трапилося обопільне вилучення . Костопільчанка зіграла у підкаті  , що призвело до штовханини руками.

№3

21.06. 16-00.

Черкаська – Київська 9:3 (4:1)

Черкаська: Стеценко, Аілінкий, Кучерява, Матвієнко, Фортуна (55, Крепостна), Шевченко, Калінчук (65, Вібла), Яхній (85, Пастушенко), Стець (80, Турчинська), Музика.

Київська:

Голи: Стець – 8, Шевченко-1 - …..

З перших хвилин очевидною стала перевага господарів, які заспокоїлися після невдалої гри вчора. Але певний час м’яч не йшов в сітку воріт. Точніше він там побував, але арбітри зафіксували офсайд. Київська команда практикувала створення штучного офсайду. І на початку це кілька разів їм допомогло. Але при наявності форварда з такими данними як у Стець ця проблема вирішується дуже просто – за рахунок індивідуальних дій, коли гравець бере гру на себе. А потім і півзахисники адаптувалися до створення штучного офсайду і стали вчасно і точно давати передачі. Ну коротше кажучи – Стець ЗАБИЛА 8 (ВІСІМ!) М’ЯЧІВ!!! І могла ще більше. Просто не таланило Вікі Музикі. Могли забити і Шевченко і навіть юна Крепостна, що вийшла на заміну ( у другому таймі тренери випустили на заміну молодших для набуття досвіду). Не змусило нервувати глядачів навіть те, що гості навіть на мить рахунок зрівняли (на 10-й хвилині мокрого м’яча не втримала воротар). Ще одного гола киянки забили за рахунку 6:1 і на останній хвилині.

№4

21.06.18-00

Донецька – Івано-Франківська 2:0

Розпочали матч обидві команди в дуже високому темпі. І футболістки з Прикарпаття нічим не поступалися дончакам. Але як і господарям напередодні їх вистачило лише на 30 хвилин. Донецька команда здобула і другу закономірну перемогу. Причому рахунок мав бути і більшим – але дончанка дуже незграбно пробила пенальті…