Головна » 2010 » Листопад » 15 » Городенка.Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!
10:36
Городенка.Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!
1 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!
Лише п’ять років  у  ДЮСШ функціонує відділення жіночого футболу, протягом яких дівчата досягли вельми помітних успіхів
Як розповів нашому кореспондентові тренер юних футболісток Василь ШЕВЧУК, історія відділення почала свій відлік у 2006 році, тоді ж була створена й дівоча команда «Освіта», яка вже з наступного року почала брати участь у різноманітних обласних і всеукраїнських турнірах, зокрема й  у першості України з футзалу. Набираючись досвіду і гартуючись безпосередньо в спортивних баталіях, дівчата, серед яких треба відзначити В. Боюк, М. Кулик, Х. Липчук, В. Дем’янюк, Н. Стецюк, І. Никифорук, М. Носурак, Л. Мохнач, одразу на повний голос заявили про себе. Ось як виглядає хроніка їхніх успіхів:

2007 рік

*Стали срібними призерками чемпіонату області з футзалу.
*Увійшли до фінальної частини першості України з футзалу, по завершенні турніру кращим гравцем команди визнано Н. Засідько.

2008 рік

*Вибороли срібні медалі на п’ятих обласних молодіжних іграх, за підсумками яких наші вихованки Х. Липчук, В. Дем’янюк та Н. Стецюк увійшли до складу збірної області і в її складі стали бронзовими призерками молодіжної першості України.
*Н. Стецюк, В. Боюк, Х. Липчук у складі збірної області вибороли срібні медалі на всеукраїнському турнірі «Діти – олімпійська надія України».
*В. Дем’янюк, Н. Стецюк, Х. Липчук у складі обласної збірної команди здобули «срібло» на міжнародному турнірі «Mid Nordik Cup” у Швеції.

2009 рік

*Вийшли до фінальної частини першості України з футзалу, де кращим гравцем визнано нашу М. Паламарюк.
*Х. Липчук, Н. Стецюк, І. Никифорук, Л. Мохнач, М. Носурак і В. Дем’янюк стали срібними призерками чергового всеукраїнського турніру «Діти – олімпійська надія України».
*Л. Мохнач у складі збірної області здобула бронзову медаль на традиційному міжнародному турнірі у Швеції «Mid Nordik Cup».
*Н. Стецюк, В. Дем’янюк, Х. Липчук у складі збірної області вибороли бронзові медалі першості України.
*Л.Мохнач, В. Чулкан, В. Дем’янюк, М. Носурак, І. Никифорук та Х. Липчук стали бронзовими призерками на всеукраїнському турнірі «Діти – олімпійська надія України». Причому, І. Никифорук була найкращим бомбардиром команди нашої області, а В. Дем’янюк визнана кращим захисником змагань.

Фотогалерея

На знімках, які подаємо в цьому матеріалі, наші славні дівчата-футболістки під час різноманітних турнірів і чемпіонатів. Одного разу  з численними успіхами їх привітав наш краянин, гравець національної збірної України і львівських «Карпат» Ігор Ощипко.
7 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!6 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!5 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!4 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!3 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!2 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!x 0393fe32 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!PC190029 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!PC170027 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!PC170024 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!P6280064 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!P6280062 300x225 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!P3070022 225x300 Хроніка досягнень. ТАК ТРИМАТИ, ДІВЧАТА!