Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2010 » Травень » 8 » Команда Надвірнянського коледжу НТУ-переможець змагань
10:23
Команда Надвірнянського коледжу НТУ-переможець змагань
29 квітня в м.Надвірній на території коледжу НТУ пройшли фінальні змагання чемпіонату області з футзалу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.Взяло участь 5 команд. Господарі,фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім.С.Граната, Коломийського політехнічного коледжу,Коломийського економіко-правового коледжу,Коломийського індустріально-педадогічного коледжу. Мала бути ще шоста команда Ів-Фр коледж ЛНАУ,але з невідомих причин проігнорувала фінальні змагання.
   Після святкового відкриття змагань,яке влаштували представники Надвірнянського коледжу,команди вийшли на площадку щоб вияснити хто з них найсильніший у міні-футболі.
Ів-Фр ФКК 0:1 КЕПК
                          (Іванюк)
Надв К НТУ 4:3 КПК
(Маслій-2,Кнігніцька-2)    (Коваль,Мазурак,Петрів)

(Дребот Л.)

Останній матч видався на славу,команди виясняли хто буде в області найкращий. Коломийчан влаштовувала і нічия.Досить обережно почали грати матч,в першому таймі обмінялись гострими моментами,коли від голу рятувала стійка воріт. А в другому таймі підключилась до атаки Любов Дребот і забила свій перший гол на турнірі,зате який важливий.За дві хвилини до закінчення матчу могла статись трагедія.Невдало відбила м"яч кіпер надвірнянців Жанна Півторак і та ж таки Любов Дребот винесла м"яч рукою з воріт в які він майже закотився.Вилучення і
пенальті.І Жанна намертво бере м"яч після пробиття коломийської футболістки,а потім ще двічі в грі відбиває м"ячі від суперниць.Важка але заслужена перемога надвірнянської команди з рахунком 1:0.

Отже третє місце на турнірі зайняла команда Коломийського економіко-правового коледжу у складі:Лілія Николин,Оксана Тринога,Вікторія Вівчарук, Ніца Мігалі, Оксана Соболівська,Уляна Іванюк,Лілія Никорак,Лілія Сергійчук, Марина Гуцуляк, Іванна Кошелюк(тренер Семанів М.,директор коледжу Гарарук Л.)

Друге місце посіла команда Коломийського індустріально-педадогічного технікуму-Чарук Наталія,Вітковіцька Олена,Негрич Оксана,Лисишин Ганна, Андрієчко Іванна,Кітлярчук Іванна,Куташівська Рома,Сав"як Юлія,Ткачук Марія, Бойчук Іванна(тренер Кляшторний А.,директор технікуму Заник В.)

Третій рік підряд команда Надвірнянського коледжу НТУ стає найсильнішою в області в цих змаганнях.До перемоги разом йшли Півторак Жанна,Дребот Любов, Дребот Тетяна,Рогажинська Іванна,Гладиш Христина,Савчин Марія,Кривулінська Леся,Смеречук Мар"яна,Кнігніцька Іванна,Маслій Марія (тренер Пинчук Б., директор коледжу Р.Нагорний)