Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2010 » Вересень » 18 » Команда Надвірнянського району виграє у фіналі обласних сільських ігр по "Колосу"
19:54
футбол (жінки),6 команд,с.П"ядики,грали два тайми по 15 хв

1 підгрупа (Галицький р-н,Надвірнянський р-н,Снятинський р-н)

Галицький р-н 4-0 Снятинський р-н
Все було вирішено в першому таймі.Команда Галицького району створена на базі Галицької ДЮСШ давно виступає в цьому виді і має значні успіхи, і виглядала
значно сильніше свого опонента.Хет-трик на рахунку,найкращого напевно гравця в цій команді,Христини Заяць

Галицький р-н 0-1 Надвірнянський р-н
Один з самих цікавих і напружених матчів дня.Долю матчу вирішив єдиний гол нападника надвірнянської команди Марії Павлючок

Надвірнянський р-н 4-0 Снятинський р-н
Надвірнянки по два рази відзначились у кожному таймі.Покер на рахунку Марії Павлючок,яка забивала на любий смак голи.Потім як то кажуть на полі панувала
ситуація,коли одні вже не хотіли,а інші не могли.Снятинська команда так і не зуміла забити бодай єдиний гол на турнірі.

1.Надвірнянський р-н 2 2 0 0 5-0 6
2.Галицький р-н 2 1 0 1 4-1 3
3.Снятинський р-н 2 0 0 2 0-8 0

2 підгрупа (Тлумацький р-н,Косівський р-н,Долинський р-н)

Косівський р-н 0-1 Долинський р-н
Теж досить напружений поєдинок і коли вже майже основний час матчу вийшов,долинська команда скористалась помилкою оборони суперника і забила переможний м"яч.

Тлумацький р-н 0-2 Долинський р-н
Два голи в кожному з таймів гарантували перемогу долинянкам.

Тлумацький р-н 0-2 Косівський р-н
Так само і косівчанки,але забили вони свої два майже під завісу другого тайму.Тлумацька команда також не змогла забити жодного м"яча своїм суперникам.

1.Долинський р-н 2 2 0 0 3-0 6
2.Косівський р-н 2 1 0 1 2-1 3
3.Тлумацький р-н 2 0 0 2 0-4 0

Потім грали команди відповідно зайнятим місцям.Перші в групах між собою за 1-2 місце,другі-за 3-4 і т.д.

матч за третє місце
Галицький р-н 2-1 Косівський р-н
Теж цікавий,напружений поєдинок.Спочатку забили галичанки,але через чотири хвилини косівчанки з пенальті зрівняли рахунок у матчі.В другому таймі галицька
команда піднатужилась і таки дотисла суперника,який помилився при обороні своїх воріт.Команда Галицького району - третя.

матч за перше місце
Надвірнянський р-н 3-0 Долинський р-н
Рівна обережна гра точилася в першому таймі хоча по моменту обидві команди мали,а в другому долинська команда за хвилину двічі помилилася при обороні
своїх воріт і надвірнянки Христина Гладиш і Марія Павлючок їх за це покарали. Крапку в матчі поставила шедевром нападник надвірнянської команди Іванна Кнігніцька,яка метрів з 15-ти! одним дотиком! носком! послала кулястого в праву дев"ятку воріт суперника.Обов"язково подивіться у відеосюжеті про надвірнянську команду,не пожалкуєте.

Отже переможцем стала команда Надвірнянського району у складі Жанна Півторак,Любов Дребот,Марія Маслій,Іванна Кнігніцька,Христина Гладиш,Леся
Кривулінська,Іванна Рогожинська,Марія Тимчук,Богданна Андрійович,Христина Дерещук,Анна Бойко,Марія Кулик,Марія Павлючок,Ірина Максимів,Мар"яна Николюк(гол.тренер Пинчук Б.І.,тренер Тищенко О.В.).

Також нападник надвірнянської команди Марія Павлючок стала найкращим бомбардиром на турнірі,забивши шість м"ячів.