Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2012 » Вересень » 8 » Команда «Нафтохімік» вперше вийшла у фінал Кубка України
16:46
Команда «Нафтохімік» вперше вийшла у фінал Кубка України

Приємний подарунок зробила працівникам ТОВ «Карпатнафтохім» і ПрАТ ЛУКОР» з нагоди їхнього професійного свята – Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості та всім калуським уболівальникам жіноча футбольна команда «Нафтохімік». 5 вересня вона в Харкові зіграла другий півфінальний матч розіграшу Кубка України з жіночого футболу з місцевим клубом «Житлобуд-1», в якого й на виїзді здобула перемогу. Цього разу підопічні Миколи Пристая обіграли харків’янок з рахунком 3:2 та за сумою двох поєдинків (перший завершився з рахунком 4:1 на їхню користь) вийшли у фінал Кубка України.

– Хороший заділ на перемогу у виїзному півфінальному кубковому матчі наша команда зробила вже у першому таймі, – розповідав про перипетії поєдинку в Харкові виконавчий директор ФК «Нафтохімік» Михайло Овчар. – Юлія Ващенко відкрила рахунок в матчі, а згодом його подвоїла Гояне Костанян. Після цього навіть нечисленним харківським уболівальникам, присутнім на стадіоні, стало зрозуміло, що за 45 хвилин другого тайму їхні улюбленці вже не спроможуться забити шість голів, щоб перемогти команду «Нафтохімік» за загальним підсумком двох зустрічей.

Максимум, що вдалося зробити харків’янкам після перерви, це забити два голи. Однак вони й пропустили ще один гол у свої ворота. Влучним ударом відзначилася вірменська легіонерка нашої команди Крістіна Алєксанян.

Перемігши харківській клуб «Житлобуд-1» в обидвох матчах, команда «Нафтохімік» (Калуш) вперше в своїй історії вийшла у фінал Кубка України. Її суперником у боротьбі за цей трофей буде донецька «Донеччанка», яка і в другому півфінальному кубковому поєдинку перемогла маріупольську «Іллічівку» з рахунком 5:1.

Фінал Кубка України з жіночого футболу пройде 29 вересня в Києві на стадіоні ім. Віктора Баннікова.