Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2010 » Липень » 18 » Команди Галицького і Долинського районів проходять до фінальних змагань з футболу
21:43
   В рамках обласних літніх сільських спортивних іграх ,присвячених 60-річчю утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України,грали у футбол дівчата.Команди районів були поділені на чотири зони.
   В зоні Галича взяло участь три команди Галицького,Долинського,Калуського районів.З невідомих причин не прибула команда Рогатинського району.
Жінки грали на синтетичній площадці в м.Галич.Вирішили ,в зв"язку з спекою, проводити два тайми по 10 хвилин.

Галицький р-н 1-0 Калуський р-н
Долю матчу вирішив єдиний гол забитий у другому таймі Любов Рубинець

Долинський р-н 4-0 Калуський р-н
Команда Калуського району протрималась один тайм,але в другому посипалась.У Долинській команді виділялась граючий тренер Ольга Витвицька,яка забила перший гол та віддала дві гольові передачі.Другий гол забила Юлія Нагірняк,третій з кутового замкнула головою Софія Кондрин і потім дубль в матчі,класно зігравши на випередження, робить Юлія Нагірняк.

Галицький р-н 2-1 Долинський р-н
Команди вже вийшли до фінальної частини,але вирішували між собою хто буде мати золоті очки.Гра будувалась навколо дій в полі двох тренерів команд
Долинської-Ольги Витвицької та Галицької-Оксани Петраш.Першими відзначилась команда Долинського р-ну.Тетяна Кравчук вдало зіграла на добиванні.1-0 після першої половини гри.В другому таймі команда Галицького району додала і зуміла спочатку зрівняти рахунок у матчі,а потім і вийти вперед.Дублем відзначилась Христина Заяць.Ще тайм запам"ятався жорстким стиком гравців Галицького р-ну Любов Рубинець та Долинського р-ну Ольги Витвицької після якого обидвом потрібна була медична допомога.

Отже переможцем зони стала команда Галицького району у складі-Заяць Христина,Гнатюк Оксана,Кривулінська Мар"яна,Рубинець Любов,Хащинська Христина,Пірус Василина,Мислюк Марія,Харун Галина,тренер Оксана Петраш

1.Галицький р-н 2 2 0 0 3-1 6
2.Долинський р-н 2 1 0 1 5-2 3
3.Калуський р-н 2 0 0 2 0-5 0

Також стала відома інформація про події у другій зоні,яка відбувалась в Городенці.Там з трьох команд зіграли дві,не з"явилась команда Тисменицького р-ну.Команда Городенківського району перемогла Снятинський р-н з рахунком 4-1.

1.Городенківський р-н 1 1 0 0 4-1 3
2.Снятинський р-н 1 0 0 1 1-4 0

Тож до фінальної частини вийшли команди Галицького та Городенківського районів з трьома золотими очками та команда Долинського району.