Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2012 » Березень » 1 » Кубок України 1/2 фіналу.Господарі майданчиків перемагають з різницею в два м"ячі.
10:47
   29 лютого в Калуші відбувся перший півфінальний матч футзального кубка країни між «Нафтохіміком-ДЮСШ-3» і уманьською «Ятранню-Уманьфермаш-УДПУ». Господарки здобули вольову перемогу – 4:2.

Те, що «Нафтохімік» не бере участі в жодних футзальних змаганнях, окрім кубкових, безперечно дається взнаки. Як і в чвертьфінальній зустрічі з черкаським ІМС-ЧНУ, господарки піймали свою гру лише в другому таймі. На той момент вони вже двічі поступалися суперницям в рахунку.

Почалося все з прикрого автоголу Вікторії Пилипів. Однак саме вона організувала гол у відповідь – зусилля партнерки завершила Альона Клепач. За рахунку 1:1 суперниці пішли на перерву.

Другий тайм знову розпочався з прикрого гола у ворота «Нафтохіміка» - на цей раз м’яч зрикошетив від Христини Ботюк. Вдруге господарки відігралися на 43-й хвилині (тривалість матчу – 60 хвилин «брудного часу»), коли передачею Ангеліни Молошик скористалася Вікторія Пилипів.

Через сім хвилин господарки вперше у матчі вийшли вперед. Знову голевою передачею відзначилася Молошик. На цей раз вона асистувала Ірині Марчук, яка ефектно перекинула м’яч через голкіпера. Гравці «Нафтохіміка» не зупинилися і на останній хвилині зустрічі Христина Ботюк подвоїла перевагу своєї команди.

Склад "Нафтохіміка" у цьому матчі був таким: Витвицька, Ботюк, Марчук, Пилипів, Молошик, Михайлюк, Клепач, Подвисоцька, Улянюк, Чупак.

Матч у відподь запланований на 17 березня.

Володимир Горощак, прес-служба ФК «Нафтохімік»