Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Квітень » 7 » Молодіжна жіноча збірна Україна: поразка у другому матчі відбору до ЧЄ-2013
09:52
Молодіжна жіноча збірна Україна: поразка у другому матчі відбору до ЧЄ-2013
Молодіжна жіноча збірна України поступилась збірній Шотландії у другому матчі групового турніру відбору до ЧЄ-2013 року − 2:4. На жаль, тренерському штабу нашої команди знову не вдалося виставити оптимальний склад: відбула дискваліфікацію Таміла Хіміч, котра пропустила поєдинок з Австрією, але проте не змогла зіграти Дарина Кравець, яка була однією з кращих в попередньому матчі.

Початок матчу пройшов за переваги команди Шотландії, котра притисла українок до воріт, а вже на 11 хвилині відкрила рахунок: після подачі кутового відзначилася Хантер.

Втім, вже за п`ять хвилин наші дівчата відігралися. Причому також після подачі кутового: в ворота шотландської команди поцілила Фурманова − 1:1. Після забитого голу збірній України вдалося зрівняти гру, щоправда не без зайвих зусиль, про що свідчать дві жовті картки українок в першому таймі. Та піти на перерву за нічийного рахунку нашій команді не вдалося: на 36-й хвилині відзначилась Емслі.

На початку другого тайму шотландки влаштували справжній штурм воріт нашої команди − серія штрафних та кутових призвела до голу вже за шість хвилин по перерві − 3:1 на користь збірної Шотландії.

Пропустивши, наша команда зуміла зібратись, та поступово перевела гру на половину поля суперниць, а згодом − скоротила відставання в рахунку: на 70-й хвилині відзначилась Хіміч. Та надія на позитивний результат вже за сім хвилин, коли Уїр відправила м’яч у ворота Познохірьової − 4:2.

В іншому матчі другому туру збірна Данії переграла команду Австрії − 2:1, та з шістьма очками очолила турнірну таблицю групи. Нагадаємо, що в першому матчі турніру в Шотландії молодіжна збірна України розділила очки з Австрією, а господарки - поступилася команді Данії.

Шотландія − Україна − 4:2

Голи: Хантер (11), Фурманова (16), Емслі (36), Хілл (51), Хіміч (70), Уїр (77).

Україна: Познохірьова, Корсун, Молошик, Козиренко, Томілко, Фурманова, Шпак , Калініна (Цибіна, 75), Хіміч, Малахова, Кочнева (Шилова, 62).