Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2012 » Березень » 14 » Перша першість Львівської області з міні-футболу серед жінок сезону 2012 року+відео ТК"ZIK"
12:50
Закінчився турнір Першості Львівської області з міні-футболу серед жінок сезону 2012 року, що відбувався під егідою Асоціації жіночого футболу Львівської області, та за підтримки Федераціїї міні-футболу Львівської області, яка забезпечила турнір кваліфікованим суддівством.

Чемпіонками турніру стали футболістки ДЮСШ №1 м. Львова, які в фіналі обіграли команду із Моршина із рахунком 1-0 (більш детальну інформацію про результати усіх поєдинків вчорашнього дня пропоную переглянути у текстовому додатку до цієї новини, а фото - у альбомі нашої групи).
Кращим гравцем турніру було обрано Стефанію Матвіїшин ("Київець"), кращим воротарем стала Ірина Славич із Моршина. Кращим форвардом змагань стала Роксолана Романишин ("Новояворівськ"), а граючий тренер ДЮСШ №1 м. Львів Мирослава Савка перемогла у номінації "Ветеран турніру".
Окремо хотілося б відзначити президента Асоціації жіночого футболу Львівської області Ірину Ванат за прекрасну організацію даного спортивного заходу.
Також Асоціація жіночого футболу Львівської області виражає подяку спонсорам турніру - мережі магазинів "Оптика Нова" та косметичній компанії "Русинка".