Форма входу

Головна » 2010 » Лютий » 24 » Товариська гра з надвірнянками
22:39
Товариська гра з надвірнянками
  24 лютого команда юначок "Автомобіліст" надвірнянського коледжу НТУ(тренер Богдан Пінчук) з"їздила на товариську гру з футзалу до Івано-Франківська з місцевою ДЮСШ №3 (тренер Олійник Іван).Матч відбувся в ЗШ №24.
  Зіграли команди два тайми по 30 хв.Першими відзначились надвірнянки.Користуючись помилками в обороні господарів поля двічі забила Христина Гладиш.Негрич Вікторія з ДЮСШ №3 один м"яч відквитала,але гості за допомогою Мар"яни Смеречук збільшили знову свою перевагу до двох м"ячів 3:1. Кінець першого тайму надвірнянки провели досить погано,пропустивши три м"ячі від ДЮСШ. Спочатку з штрафного забила Марія Дикун,потім Надія Засідько і Шеремет Наталія вивели господарок уперед.З рахунком 4:3 на користь ДЮСШ №3 перший тайм і закінчився.В другому таймі зробивши вдалі заміни,надвірнянки не знітились,а почали шукати щастя біля чужих воріт.І провівши красиву атаку в три паси,Марія Маслій зрівнює рахунок 4:4.Господарі будь що хотіли виграти цю,хоч і товариську гру,насіли на ворота.Але на останньому рубежі відмінно зіграла кіпер надвірнянок Жанна
Півторак,нейтралізуючі небезпечні моменти.А в одній з контратак вдалось забити п"ятий,як виявилось переможний м"яч.Він на рахунку Марій Савчин.5:4-підсумковий рахунок гості перемогли.

Переглядів: 1108 | Додав: footsaler | Рейтинг: 0.0/0