Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Серпень » 3 » Збірна України зіграла перший матч відбірного раунду чемпіонату Європи 2013/2014+відео
10:36
Вчора, 2 серпня, у Львові стартував перший відбірний раунд чемпіонату Європи 2013/2014 року серед жіночих команд віком до 17 років. Збірна України на «Арені Львів» розпочала змагання матчем проти збірної Нідерландів, в якому поступились з рахунком 1:4.

Із самого початку матчу нідерландки захопили ініціативу і перша ж їхня атака призвела до кутового. Подачу з кута точним ударом завершила Віта Ван Дер Лінден - 1:0. Команда Марії Ван Кортенхоф не збавила обертів і продовжила небезпечно атакувати. На 16-й хвилині номінальним господаркам вдався прорив лівим флангом і після прострілу першою на м’ячі була Сюзанна Адміраал, яка впевнено переграла Катерину Діхтяр − 2:0. А на 28-й хвилині Ліза Ван Гурп скористалася помилкою нашого воротаря, яка далеко вийшла з воріт, і перекинула її метрів з 25-ти − 3:0. В кінцівці тайму збірна Україна подала декілька кутових, але забити так і не вдалося.

Початок другого тайму українська команда почала вдало. На 41-й хвилині наша збірна заробила штрафний біля воріт суперника, але Світлана Гриценюк пробила в поперечину. В ці хвилини українки повністю володіли ініціативою і це принесло результат. Наша команда заробила ще один штрафний, на цей раз в центрі поля. До м’яча підійшла Тетяна Левицька і прямим ударом метрів з 45-ти пробила по воротам. Для голкіпера збірної Нідерландів це було повною несподіванкою - від її рук м’яч потрапив у поперечину, а потім залетів у ворота − 3:1. Окрилені успіхом, підопічні Романа Заєва продовжили загрожувати воротам нідерландської команди і моменти почали виникати один за одним, але ударам Тетяни Полюхович, Юлії Шевчук та Вікторії Головач не вистачало якихось сантиметрів. В останні 10 хвилин матчу збірна Нідерландів дещо активізувалася і створила кілька небезпечних моментів. І якщо в першому епізоді Катерина Діхтяр майстерно впоралася із виходом віч-на-віч, то в наступному моменті Сіппі Фолкерстма вдало пробила головою прямо у верхній кут воріт − 4:1. Саме цей рахунок і зафіксував фінальний свисток арбітра.

Наступний матч збірна України проведе у неділю, 4 серпня, проти збірної Фінляндії, яка в своєму першому матчі зіграла внічию зі Словаччиною − 2:2.

Нідерланди WU17 − Україна WU17 4:1

Нідерланди: Куайе, Ван Дер Вал, Ван Дер Лінден, Сандерс, Мутсаерс, Ван Ден Гурбергх, Беннінк (Де Грааф, 53), Хендрікс (к) (Аббінг, 57), Ван Гурп, Адміраал (Верхоев, 66), Фолкертс

Україна: Діхтяр, Левицька, Гриценюк, Матвіїшин, Черкашина, Кравчук (Шевчук, 41), Рубан, Головач (к), Петрик (Будаєва, 48), Мохнач, Коча (Полюхович, 36)

Голи: Ван Дер Лінден (3), Адміраал (16), Ван Гурп (29), Левицька (49), Фолкертс (80)