Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2012 » Березень » 10 » В Сарнах відбулася відкрита першість міста з міні-футболу серед дівчат
10:26
В Сарнах відбулася відкрита першість міста з міні-футболу серед дівчат

05 березня 2012 року, рамках реалізації міської програми «Молодь Сарн 2012», відбулася відкрита першість міста з міні-футболу серед дівчат, організована Сарненським міськвиконкомом у співпраці з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та МГО «Смарт», яка мала за мету популяризувати футбол як здоровий спосіб життя, сприяти більш тісному спілкуванню дітей різних вікових категорій, відібрати та підготувати команди міста до участі в районних, обласних, міжнародних змаганнях.

У турнірі взяло участь 8 команд, що продемонстрували всю свою майстерність у спортивних залах ЗОШ № 2 та ЗОШ № 4 м.Сарни.

Перед початком змагань міський голова Сергій Євтушок привітав всіх присутніх із наступаючим святом весни - Міжнародним жіночим днем, побажав учасницям нових перемог та вручив солодощі за спонсорської підтримки торгової марки «Рум’янець».

Учасниці міського відкритого турніру подарували собі та глядачам святковий настрій та незабутні емоції.

Згідно жеребкування, команди були розділені на дві підгрупи. За результатами ігор до фінальної частини змагань увійшли команди, які виборювали призові місця.

За перше місце змагались команди ЗОШ № 2 і педагогічного коледжу, а за третє місце – команди ВПУ-22 і ЗОШ № 4.

Переможцем змагань стала команда Сарненського педагогічного коледжу (тренер –Антонюк М.М.), що перемогла з рахунком 5:2 команду ЗОШ № 2, яка посіла друге місце (тренер Левшунов В.П.), а третє місце здобула команда ВПУ-22 (тренер Шапірко М.М.), яка перемогла команду ЗОШ № 4 з рахунком 3:1.

Так, боротьбу за головний приз турніру розпочали команди педагогічного коледжу. З рахунком 2:1 перемогу у півфіналі здобули дівчата Сарненського педагогічного коледжу.

Команди ЗОШ № 2 м. Сарни та ЗОШ І-ІІІст. с.Немовичі не лише вразили наполегливістю, а й подарували вболівальникам забиті м’ячі у різних формах. З рахунком 6:3 головну перемогу святкували гості турніру - вихованці ЗОШ І-ІІІст. с.Немовичі, що й посіли 1 місце у змаганнях.

Переможці та призери змагань отримали грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдеражміністрації та кубки за міськвиконкому.

Змагання залишаться надовго в пам’яті учасників та глядачів як чудове свято весни.