Форма входу

Головна » 2013 » Серпень » 8 » Жіноча збірна України WU17 завершила виступи у першому відбірному раунді ЧЄ-2013/2014
15:38
Національна жіноча збірна України WU17 зіграла внічию свій останній поєдинок в рамках першого відбірного раунду ЧЄ-2103/2014 років проти збірної Словаччини.

Вже перша атака українок ледве не призвела до взяття воріт словачок. Вікторія Головач здійснила рейд правим флангом і зробила навіс на дальній кут воротарського майданчика, але Юлія Шевчук не змогла дотягнутися до м’яча. Підопічні Романа Заєва продовжили контролювати гру і словацька збірна змогла провести свою першу атаку лише на 15-й хвилині. А на 29-й хвилині українській команді вдалася показова контратака: Юлія Шевчук пробігла майже все поле із м’ячем, обігравши на своєму шляху трьох суперниць, і віддала передачу на Софію Рубан. В останню мить захисник словацької збірної встигла вибити м’яч, але він відлетів до Вікторії Головач, яка з 23-х метрів точно пробила у ближній кут − 0:1. В наступні десять хвилин збірні обмінялися виходами віч-на-віч, але вдало діяли голкіпери обох команд. І все-таки словацька збірна спромоглася зрівняти рахунок на останній хвилині першого тайму: Моніка Хавранова пробила низом з меж штрафного майданчика − 1:1.

Другий тайм розпочався з атак номінальних господарок і на 43-й хвилині Клаудіа Фабова за допомогою рикошету вивела свою команду вперед − 2:1. Наші дівчата відразу ж побігли відіграватись і за шість хвилин їм це вдалося. Знову прохід Юлії Шевчук увінчався пасом на Софію Рубан і на цей раз нападник нашої збірної не схибила − 2:2. А на 56-й хвилині збірна України вийшла вперед: удар Юлії Шевчук із-за меж штрафного майданчика застав зненацька голкіпера збірної Словаччини − 2:3. Після цього підопічні Браніслава Петровіча перехопили ініціативу і зрівняли рахунок на 65-й хвилині. Людміла Матавкова втекла від опонентів і влучно пробила повз Вікторії Кислової - 3:3. До кінця матчу українки ще мали можливість вирвати перемогу, але голів глядачі більше не побачили.

Словаччина WU17 − Україна WU17 3:3

Словаччина: Хладекова, Черіова (Лішкова, 59), Щеібецедерова, Кулова, Брішшова (Рохачова, 73), Фабова, Матавкова, Ніжнянска (Кофлановічова, 53), Ковалова, Мотовска (к), Хавранова

Україна: Кислова, Левицька, Гриценюк, Матвіїшин, Черкашина, Кравчук, Будаєва (Барсова, 58, Мохнач, 74), Рубан, Головач (к), Коча (Полюхович, 45), Шевчук

Голи: Головач (29), Хавранова (40), Фабова (43), Рубан (49), Шевчук (56), Матавкова (65)