Форма входу

Головна » 2014 » Квітень » 11 » Жіноча збірна України WU-19 завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2014
08:33
Жіноча збірна України WU-19 завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2014
5 квітня жіноча збірна України віком до 19 років провела свій перший поєдинок еліт-раунді ЧЄ-2014. Суперником нашої команди були господарі змагань − збірна Бельгії.

Початок першої половини виявився доволі жвавим. Вікторія Бойко вже на 2-й хвилині небезпечно пробила зі штрафного, проте голкіпер бельгійок була на місті. Господарки відповіли моментом від Ван Горп. В середині тайму команди ще раз обмінялись гольовими нагодами, але знову вдало діяли воротарі. А на 38-й хвилині українки нарешті домоглися свого. Бойко подала черговий кутовий і Вероніка Андрухів засвітила своє прізвище на табло, першою опинившись на м’ячі − 0:1. Кінцівка тайму пройшла в обопільних атаках, але рахунок не змінився.

Після перерви збірна Бельгії майже відразу вирівняла становище. І допомогла їм у цьому Валерія Ольховська, яка зрізала м’яч у власні ворота − 1:1. Гра продовжилась на зустрічних курсах і моменти виникали один за одним. Викорасти свої можливості підопічні Наталії Зінченко не змогли, натомість бельгійська збірна ще двічі змогла відзначитись зусиллями Вейнблум і Ван Горп.

Наступний поєдинокжіноча збірна України WU-19 проведе у понеділок проти збірної Німеччини.

Бельгія WU-19 − Україна WU-19 − 3:1

Голи: Ольховська (48, автогол), Вейнблум (80), Ван Горп (90+2) − Андрухів (38)

Україна: Фомченко, Подольська, Дем’янюк, Корсун, Ольховська, Андрухів, Малахова, Радзієвська (Китаєва, 67), Бойко, Коломієць (Худа, 80), Козиренко

7 квітня жіноча збірна України віком до 19 років провела другий поєдинок еліт-раунду ЧЄ-2014. На цей раз суперниками наших дівчат були їх німецькі однолітки.

Перші хвилини матчу були за підопічними Наталії Зінченко. Дві Вікторії, Бойко та Дем’янюк, по черзі наносили удари по воротам суперника, але голкіпер був на місці. Проте перша ж змістовна атака німкень призвела до голу. Йоанна Кайзер знайшла точною передачею свого капітана, Маделін Гір, і рахунок на табло змінився на користь збірної Німеччини. Після цього українки знову провели кілька небезпечних атак, найпомітнішою на полі в цей час була Тетяна Козиренко. Але знову наша команда пропустила, коли після пасу Гір ворота Олександри Григорович вразила Соня Жиру. В середині першої половини капітан німецької збірної забила третій гол у ворота збірної України. На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

Другий тайм розпочався з обопільних атак. Українська збірна мала кілька нагод для взяття воріт суперника, але удари Козиренко, Бойко та Малахової цілі не досягли. На відміну від наших дівчат, німецькі збірниці свої нагоди використали. За останні 20 хвилин українська збірна ще чотири рази розпочинала гру з центру поля.

Останній матч еліт-раунду ЧЄ-2014 жіноча збірна України WU-19 проведе 10 квітня проти команди Чехії.

Німеччина WU-19 − Україна WU-19 − 7:0

Голи: Гір (8, 30), Жиру (17, 90+1), Майстер (69), Шермули (73), Гауджигл (85)

Україна: Григорович, Подольська (Прийма, 51), Дем’янюк, Соколовська, Ольховська, Андрухів (Худа, 67), Малахова (Коломієць, 77), Радзієвська, Китаєва, Бойко, Козиренко

10 квітня жіноча збірна України віком до 19 років завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2014. В останньому поєдинку наші дівчата зустрічалися з чеськими однолітками.

Не дивлячись на доволі агресивний початок з боку суперника, українкам вдалося відзначитись першими. На 10-й хвилині Ірина Коломієць наважилась на удар із-за меж штрафного майданчику і м’яч затрепотів у сітці воріт чеської збірної. Але до кінця першого тайму номінальні гості не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед − дублем відзначились Крейчиржикова.

Після перерви наша команда дещо збільшила темп гри, але дивідендів це не принесло. Удари Козиренко, Малахової, Бойко та Коломієць мали досягати цілі, проте голкіпер чеської збірної була проти цього. Натомість, постріл Шевечкової та автогол Дем’янюк збільшили перевагу збірної Чехії до трьох м’ячів.

У підсумку, жіноча збірна України WU-19 посіла останнє місце в групі 4. Перше місце посіла збірна Бельгії, німкені − другі, а чешки − треті.

Україна WU-19 − Чехія WU-19 − 1:4

Голи: Коломієць (10) − Крейчиржикова (19, 28), Шевечкова (55), Дем’янюк (79)

Україна: Григорович, Прийма, Дем’янюк, Соколовська, Ольховська, Андрухів (Худа, 76), Малахова, Коломієць (Перевізник, 86), Китаєва (Радзієвська, 86), Бойко, Козиренко
Переглядів: 546 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0