TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Квітень » 25
Матчем у Люботині "Нафтохімік" стартував в чемпіонаті України 2013 року. Кадровий голод змусив тренерів вже з перших хвилин кинути у бій трьох дебютанток чемпіонату Козубович, Андрухів і Мохнач. З цієї обставини чемпіон країни скористався ще до перерви, провівши у ворота гостей три "сухі" голи. У другому таймі рахунок не змінився.

"Житлобуд-1" Харків - "Нафтохімік" Калуш - 3:0 (3:0). Люботин. Стадіон "Олімпієць".

Голи: Ходирєва, 17-автогол, Мозольська, 19, Тіхонова, 34 - з пенальті.

"Нафтохімік": Подвисоцька, Шпак, Пасічник, Ходирєва, Яковишин, Михайлюк, Козубович, Марчук, Андрухів, Молошик, Мохнач (Кравчук, 86).

Чемпіонат України. Вища ліга. 1 тур. 25 квітня

"Атекс" Київ - "Легенда" Чернігів - 0:1

"Житлобуд-2" Харків - "Родина" Костопіль - 1:2

"Житлобуд-1" Харків - "Нафтохімік" Калуш - 3:0

"Іллічівка" Маріуполь - "Донеччанка" Донецьк -

В 2-му турі (2 травня) зустрінутьс ... Читати далі »
Переглядів: 511 | Додав: tisha | Дата: 25.04.2013 | Коментарі (0)

25 квітня у Мінську свій перший офіційний матч в історії зіграла новостворена жіноча збірна України WU15. Суперницями наших дівчат були однолітки з Білорусі. Гра закінчилася бойовою нічиєю − 4:4.
Хет-триком у воротах суперників відзначилась футболістка ДЮСШ Овруч Наталія Гриб та один м"яч на рахунку Тетяни Лайщук з "Надвірняночки-ДЮСШ".

В першому таймі підопічні Сергія Сапронова виглядали дещо незібрано, чим і скористалися білоруські футболістки. М’яч чотири рази побував у воротах Каріни Дробіної, натомість українки спромоглися відзначитися лише раз.

На другу половину матчу українські футболістки вийшли серйозно налаштованими і володіли ініціативою протягом всього тайму. До кінця гри наші дівчата зрівняли рахунок і, навіть, могли вирвати перемогу, але вдача була на боці господарок. Тож матч, який проходив у форматі два тайми по 35 хвилин, закінчився внічию.

Наступний товариський поєдинок українська збірна WU15 проведе 27 квітня проти тієї ж ... Читати далі »
Переглядів: 546 | Додав: tisha | Дата: 25.04.2013 | Коментарі (0)