Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2014 » Березень » 12
Метою даного заходу є формування здорового способу життя, виховання щоденної потреби до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда футболу серед дівчат, організація активного відпочинку.
І місце виборола команда м. Хмельницького «Олімп», ІІ місце - Хмельницького району, ІІІ місце – Вовковинецької загальноосвітньої школи – інтернату.
Призери змагань нагороджені грамотами, медалями та призами ХОЦФЗН «Спорт для всіх».

Переглядів: 693 | Додав: tisha | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)

В Ужгороді, з нагоди свята 8 Березня на території спорткомплексу «Юність» відбувся спортивний захід з міні-футболу серед жіночих команд.

Участь в турнірі приймали 4 команди, які грали за круговою системою. Відтак, за підсумком турніру команда «Іршава» виборола третє місце, друге місце посіла команда з львівської області «Янтарочка» Новояворівськ, а переможцем стала команда ЗОДЮСШ Ужгород очолювана досвідченим тренером Федором Варгою.

Колективи були нагородженні грамотами, медалями та цінними подарунками. Крім того, особливу нагороду отримала Галина Гнатушок («Новояворівськ»). Вона стала найкращим гравцем турніру.

У молодшій віковій категорії серед дівчат 1999 та 2000 року переможцями турніру теж стали вихованці ужгородської ЗОДЮСШ, друга Іршава, третє Мукачево.

Організація заходу — заслуга Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Федерації ф ... Читати далі »
Переглядів: 719 | Додав: tisha | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)