Форма входу

Головна » 2011 » Квітень » 10 » "Нафтохімік-ДЮСШ №3" у фіналі Кубка України
10:17
"Нафтохімік-ДЮСШ №3" у фіналі Кубка України
Ось і відбувся довгоочікуваний матч-відповідь 1/2 фіналу кубка України. Калуський "Нафтохімік" приймав Дніпропетровський "Олімпік". Нагадаємо, що у Дніпропетровську "Нафтохімік" поступився господарям 3-2.
Гра розпочалась з того, що кожна із команд хотіла володіти ігровою та територіальною перевагою.Боротьба йшла на кожному клаптику майданчика. Але на 13 хвилині наш капітан Христина Ботюк завдала потужного удару, з яким не змогла справитись воротар суперників. Через дві хвилини,вийшовши на заміну Марія Михайлюк зуміла подвоїти рахунок в матчі. Гості не стали відсиджуватись на своїй частині, і пішли вперед, і зразу ж на 16 хвилині Валентина Тараканова змусила Ольгу Витвицьку витягувати м'яч із сітки воріт. Але гравці "Нафтохіміка" знову кинулись в бій, і на 17 хвилині Ботюк оформила дубль. Ще через 4 хвилини Ольга Витвицька сильно кинула м'яч до воріт суперниць, де він знайшов ногу воротаря і рикошетом залетів у ворота. До перерви жодній команді не вдалось відзначитись ще раз, хоча моментів вистачало вдосталь.
По перерві "Олімпік" старався прибрати ініціативу до себе, але вже на 33 хвилині Ангеліна Молошик відкрила лік своїм голам. А на 47 хвилині зробила дубль. Гра тривала в досить напруженому характері. Гравці "Олімпіка" кинулись відіграватись, але змогли забити тільки на останній хвилині матчу, це зробила Оксана Гриценко. Матч закінчився з рахунком 6-2 на користь калушанок.

Відзначаємо вдалу гру Ольги Витвицької, яка впродовж матчу рятувала команду, здавалось би уже безвихідному становищі. А кращим гравцем "Олімпіка" сміливо можна назвати Оксану Гриценко, яка не давала калушанкам розслабитись ні на секунду.

Склади команд:
Нафтохімік -
1. Витвицька, 3. Подлецька, 4. Улянюк, 5. Мандзюк, 7. Пилипів, 8. Павлюк, 10. Михайлюк, 11. Молошик, 13. Ботюк (кап.), 17. Прокопчук.
Олімпік - 5. Іващук, 8. Тараканова, 9. Литвин, 12. Гарнага, 21. Соболева (кап.), 48. Рудик, 99. Гриценко.

Голи:
Ботюк 13', 17',
Михайлюк 15', Гарнага 21'(Авт.),Молошик 33', 47' - Тараканова 16', Гриценко 59'.

Попередження:
Ботюк 39'.

Ще один матч відбувався у Полтаві, де місцева команда приймала команду з Коцюбинського. Господарі поступились 3-14. Гравці "Біличанки" без зайвих зусиль змогли пройти до фіналу Кубка України!
У фіналі зіграють "Нафтохімік" та "Біличанка",який попередньо має відбутися 21 травня 2011 року