TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2011 » Квітень » 10
Ось і відбувся довгоочікуваний матч-відповідь 1/2 фіналу кубка України. Калуський "Нафтохімік" приймав Дніпропетровський "Олімпік". Нагадаємо, що у Дніпропетровську "Нафтохімік" поступився господарям 3-2.
Гра розпочалась з того, що кожна із команд хотіла володіти ігровою та територіальною перевагою.Боротьба йшла на кожному клаптику майданчика. Але на 13 хвилині наш капітан Христина Ботюк завдала потужного удару, з яким не змогла справитись воротар суперників. Через дві хвилини,вийшовши на заміну Марія Михайлюк зуміла подвоїти рахунок в матчі. Гості не стали відсиджуватись на своїй частині, і пішли вперед, і зразу ж на 16 хвилині Валентина Тараканова змусила Ольгу Витвицьку витягувати м'яч із сітки воріт. Але гравці "Нафтохіміка" знову кинулись в бій, і на 17 хвилині Ботюк оформила дубль. Ще через 4 хвилини Ольга Витвицька сильно кинула м'яч до воріт суперниць, де він знайшов ногу воротаря і рикошетом залетів у ворота. До перерви жодній команді не вдалось відзначитись ще ... Читати далі »
Переглядів: 1114 | Додав: footsaler | Дата: 10.04.2011 | Коментарі (0)