Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2011 » Квітень » 5 » WU-19: нещадні шведки.Марія Павлюк вийшла на заміну тільки в останньому матчі
21:49
WU-19: нещадні шведки.Марія Павлюк вийшла на заміну тільки в останньому матчі

Україна (WU-19) − Швеція (WU-19) − 1:7

Голи: 0:1 Ю.Андерссон (5), 0:2 Рольфе (33), 0:3 Рольфе (34), 1:3 Овдійчук (35), 1:4 Рубенссон (42), 1:5 Садіку (70), 1:6 Ілестедт (75, з пенальті), 1:7 Рубенссон (90+4).

Україна: Говорунова, Басанська, Тельна, Ганна Вороніна, Анастасія Вороніна (Голиш, 49), Іванишин (Павлюк, 36), Ковтун (Майбородіна, 77), Овдійчук, Воронцова, Яковишин, Тихонова.

Вилучення: Басанська (90).

У своєму останньому матчі кваліфікації ЧЄ-2011, що 5 квітня відбувся в Сімферополі, молодіжна жіноча збірна України зазнала поразки від шведок. У 5-й групі наша команда фінішувала на останньому рядку, не набравши жодного очка у трьох зустрічах другого відбірного раунду.

Долю поєдинку скандинавська збірна вирішила на свою користь ще до перерви, коли на чотири влучні удари наших суперниць підопічні Олександра Масальського відповіли лише єдиним голом півзахисниці костопільского «КОЛІспа» Ольги Овдійчук. У другому таймі у ворота Карини Говорунової влетіли ще три м’ячі.

Утім, навіть велика перемога не допомогла шведській команді здобути путівку до фінальної стадії. Розгромивши чешок, на першому місці в квартеті фінішували швейцарки.