Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2014 » Липень » 28 » Жіноча збірна команда України WU-17 перемогла Словенію на Турнірі Розвитку УЄФА
21:26
Жіноча збірна команда України WU-17 перемогла Словенію на Турнірі Розвитку УЄФА
27 червня жіноча збірна команда України WU-17 у другому матчі на Турнірі Розвитку УЄФА, що проходить у Словенії, обіграла команду-господарку змагань. Основний час завершився внічию 2:2, а в серії післяматчевих пенальті наша збірна була сильнішою − 3:2.

Цей поєдинок знову розпочався із швидкого голу у ворота збірної України. На 3-й хвилині у воротах Алли Герасимчук розписалась Шпела Колбл. Проте підопічні Романа Заєва цього разу відразу ввімкнули швидкості, що спричинило велику кількість небезпечних моментів у виконанні наших футболістів. Але зрівняти рахунок вдалося лише на 24-й хвилині, коли Вікторія Фомич вдало пробила по воротам словенок. В першому таймі спроби відзначитись мали ще Юлія Шевчук, Софія Рубан та Наталія Гриб, однак рахунок так і залишився нічийним.

На початку другої половини гри українки взагалі вийшли вперед. Це Юлія Шевчук нарешті використала свій шанс, влучно пробивши повз голкіпера суперниць. Але за сім хвилин словенська збірна заробила право пробити 11-метровий штрафний удар і Лара Прашнікар не схибила. До кінця основного часу обидві команди мали ще безліч нагод вирвати перемогу, але голів глядачі більше не побачили.

За регламентом змагань, у разі нічиї переможець визначався у серії пенальті. І тут фортуна посміхнулася збірній України.

Україна WU-17 − Словенія WU-17 − 2:2 (пен. 3:2)

Голи: Фомич (24), Шевчук (44) − Колбл (3), Прашнікар (51, пен.)

Україна: Герасимчук − Будаєва, Фомич, Гриб, Канарська, Команда, Мушин, Полюхович, Рубан, Шевчук, Рибалкіна

На заміну виходили: Ковтун, Клепацька, Яковенко, Крючкова, Огаркова, Левчишина
Переглядів: 602 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0