Форма входу

Головна » 2014 » Вересень » 20 » Жіноча збірна України WU-19 вийшла до еліт-раунду Євро-2015
09:02
Жіноча збірна України WU-19 вийшла до еліт-раунду Євро-2015
18 вересня жіноча збірна команда України WU-19 провела останній матч першого кваліфікаційного раунду Євро-2015. Українська команда поступилася одноліткам із Данії з рахунком 1:4, але пробилася до еліт-раунду змагань.

Команді Наталії Зінченко вдалося забити швидкий м’яч. Вже на другій хвилині зустрічі захисник Обель порушила правила у власному штрафному майданчику на лідері атак «синьо-жовтих» Тетяні Козиренко. Сама постраждала впевнено виконала вирок, вивівши нашу команду вперед у рахунку. Після цього збірна Данії перехопила ігрову та територіальну перевагу, не віддавши її українкам аж до фінального свистка.

Українські футболістки майже витримали шквал атак датської команди, але, на жаль, на другій компенсованій арбітром хвилині до основного часу першого тайму Скіолдан зрівняла рахунок.

У другій половині гри голи влітали виключно у ворота збірної України. На 52-й хвилині Мадсен забила другий гол своєї команди у поєдинку, на 79-й хвилині Андерсен у черговий раз розпечатала ворота Кислової, а перед самим фінальним свистком результативний удар на свій рахунок записала Арнгрімсен – 1:4.

Незважаючи на поразку від команди Данії, збірна України із шістьма очками зайняла друге місце у другій відбірковій групі кваліфікаційного раунду Євро-2015 та вийшла до еліт-раунду змагань, який відбудеться у квітні наступного року.

Україна WU-19 – Данія WU-19 – 1:4

Голи: Козиренко (2, пен) - Скіолдан (45+2), Мадсен (52), С. Андерсен (79), Арнгрімсен (90+3)

Попередження: Бойко

На 87-й хвилині Хансен (Д) не реалізувала пенальті (воротар)

Україна: Кислова - Левицька, Матвіїшин, Мохнач (Сірман, 77), Кравчук, Бойко, Мотько, Андрухів (Перевізник, 36), Головач, Козиренко (к), Коломієць (Петрик, 70)

Данія: Бареншеер (Т. Хансен, 81) - Обель, Севеке, Арнгрімсен, Рінгсінг, Скіолдан (С. Андерсен, 46), Брох-Ліпс (Мадсен, 46 ), Хенріксен, Серенсен, Хансен, Ларсен (к)