Голіяк І.В. (Миколаївська)
Знак В.В. (Вінницька)
Матковська М.В. (Хмельницька)
Переглядів: 683 | Додав: tisha | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

15 вересня жіноча збірна України WU-19 провела черговий матч у І кваліфікаційному раунді Євро-2015 проти команди Кіпру.

Матч розпочався з активних дій з боку обох команд. Дівчата прагнули довести свою перевагу, що призвело до ряду штрафних ударів з боку обох суперників. Втім стандарти забитими м’ячами не увінчувалися: Козиренко після виконання штрафних двічі поспіль не влучила по воротах. Черговий небезпечний момент, що виник на 39-й хвилині зустрічі, збірна Кіпру реалізувала у забитий м’яч: зі штрафного Віоларі точно пробила по воротах українок – 1:0. До кінця першої половини зустрічі збірна України намагалася відновити паритет, проте марно. В роздягальню наші дівчата пішли мінімально програючи команді Кіпру.

Другу половину зустрічі обидві команди розпочали активно. Проте більш результативними виявились українки – на 58-й хвилині Мохнач забивала перший м’яч. Зрівнявши рахунок, збірна України продовжила атакувати, і на вже на 61-й хви ... Читати далі »
Переглядів: 571 | Додав: tisha | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

Головний тренер жіночої збірної України WU-17 Роман Заєв викликав 22 футболістки для участі у навчально-тренувальному зборі, який пройде у м. Київ в період з 15 по19 вересня:

Воротарі: Ольга Рябовол («Житлобуд-2», Харків), Алла Герасимчук («Родина», Костопіль), Дарина Бондарчук (ДЮСШ, Бердичів)

Захисники: Тетяна Яковенко («Житлобуд-2», Харків), Альона Команда («Легенда ШВСМ», Чернігів), Христина Татарин («Освіта-ДЮСШ №3», Івано-Франківськ), Наталія Чурікова («Родина», Костопіль), Віталія Будаєва («ЦПОР-Донеччанка», Донецьк), Людмила Вознюк («Ніка», Полтава), Дар’я Шевцова («Атекс-СДЮШОР16», Київ)

Півзахисники: Олена Клепацька («Торпедочка», Миколаїв), Тетяна Барановська («Освіта-ДЮСШ №3», Івано-Франківськ), Тетяна Полюхович, Юлія Шевчук, Мушин Іванна (усі – «Родина», Костопіль), Ірина Рибалкіна («Ятрань Базис», Уманський район), Олександра Сулейманова («Медик», Моршин), Людмила Крючкова («Ятрань-ДЮСШ», Умань)

Нападники: Діана Ковтун, ... Читати далі »
Переглядів: 602 | Додав: tisha | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

13 вересня жіноча збірна України WU-19 матчем проти Азербайджану стартувала у І кваліфікаційному раунді Євро-2015.

У першому матчі в Баку проти господарок кваліфікаційного раунду, підопічні Наталії Зінченко перемогли з мінімальним рахунком 1:0. Матч виявився досить непростим для наших дівчат, адже проходив за спекотної погоди.

Збірна Азербайджану розпочала гру активно і створила декілька небезпечних моментів біля воріт Кислової. Але згодом «синьо-жовті» вирівняли гру і провели ряд небезпечних атак. Перший тайм так і завершився без голів.

Другу половину зустрічі азербайджанки також розпочали активно. Найнебезпечнішою у складі господарок у ці хвилини була Релі. Але наші дівчата вистояли і на 64-й хвилині матчу Головач змогла розпечатати ворота Шаріфової – 1:0.

Матч так і завершився мінімальною перемогою українок. Наступну зустріч збірна України проведе 15 вересня проти команди Кіпру. < ... Читати далі »
Переглядів: 600 | Додав: tisha | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

Національна жіноча збірна команда України у матчі відбіркового циклу КС-2015 у Львові розгромила команду Туреччини із рахунком 8:0.

Українська команда розпочала матч із великим натхненням. Вже наприкінці першої хвилини зустрічі Овдійчук на швидкості втікла від Карагенч і прострілила з лівого флангу на Дятел, але воротар виявилася трохи спритнішою за нашого гравця. Крім того, стартовий запал і настрій на боротьбу збірної України продемонструвала Басанська, яка у карколомному стрибку пішла у підкат проти суперника, за що, на жаль, заробила попередження від арбітра.

Першу реальну нагоду забити гол у складі збірної України на 8-й хвилині матчу мала Романенко. Захист збірної Туреччини помилився у створенні штучного положення «поза грою», Тетяна вийшла сам-на-сам із Чаглар, але забарилася з вирішальним ударом, надавши можливість голкіперу команди Туреччини відбити плямистого на кутовий.

Слід зазначити, що, незважаю ... Читати далі »
Переглядів: 608 | Додав: tisha | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)