TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2011 » Січень » 10
   Представниці «Військового ліцею» після трьох турів вирвалися на першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату України у першій лізі західної зони серед жінок. Щоправда, ситуація може змінитися будь-якої миті, оскільки інші команди не набагато відстають від лідера. Нагадаємо, що це відбірко вий етап, після якого буде сформована Західна зона, до якої потраплять кращі команди від Волинської групи та Галицької.

Чемпіонат України. Перша ліга
Західна зона. Волинська група

2 тур
Луцьк. СК «Арена Сіті»
ЛЕГІОН – ТОМА-ЕДЕЛЬВЕЙС – 3:1 (2:0)
Голи: Хомич О., 5, 19, Назарчук, 39 – Шум 24.
Переглядів: 1086 | Додав: footsaler | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)

foto

2010 рік, що відійшов у минуле, став особливо пам’ятним для збірної Ужгородщини з футболу серед дівчат. Головна команда району, очолювана досвідченим тренером Федором Варгою, вперше в історії, обігравши в блискучому стилі всіх без винятку суперників, стала переможцем обласних літніх Ігор.

Були, звісно, у цього колективу й  інші успіхи. Можна згадати, зокрема, хоча б вдалий виступ ужгородок на міжнародному турнірі у Севастополі. А днями юні футболістки повернулися  з Львівщини, де брали участь у  Всеукраїнському дитячому тур-нірі серед дівчат «Кубок Нового року». З-поміж 12 команд, що представляли такі серйозні футбольні центри, як Чернігів, Одеса, Київ, Вінниця, наші землячки зайняли високе третє місце.

На  жаль, не обійшлося  в цьому справжньому  морі позитиву ... Читати далі »

Переглядів: 1122 | Додав: footsaler | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)

4-5 січня у спортзалі ДЮСШ "Сокіл" проходив п’ятий традиційний відкритий чемпіонат міста Калуша з міні-футболу серед дівчат на призи газети "Калуський нафтохімік".
    Цього разу в змаганнях, організованих жіночим футбольним клубом "Нафтохімік", взяли участь п’ять команд дівчат молодшої вікової групи (учениці 5-6 класів) та сім команд дівчат старшої вікової групи (учениці 7-10 класів).
    Хочеться відзначити, що найбільше юних футболісток прибуло для участі у відкритому чемпіонаті міста з міні-футболу з с. Завадки. Від Завадківської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізкультури - Володимир Пиць) виступало на турнірі аж три команди, дві з яких стали призерами змагань у старшій віковій групі, посівши відповідно 2 і 3 місця, а молодші футболістки з цієї школи стали переможцями чемпіонату міста з міні-футболу.
    У старшій групі дівчат у фінальному поєдинку зустрілися футболістки команд Завадка-1 та Калуської ЗОШ ... Читати далі »
Переглядів: 983 | Додав: footsaler | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)