TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Червень » 25
24 червня національна жіноча збірна України провела ще один товариський поєдинок. Цього разу суперниками нашої команди була студентська збірна Росії, яка готується до Всесвітньої Універсіади. Поєдинок закінчився внічию 2:2.

Матч щойно розпочався, а російська збірна вже на 4-й хвилині повела в рахунку: пенальті чітко реалізувала Сінютіна − 1:0. Швидкий гол додав впевненості росіянкам і до середини першого тайму територіальна перевага і ініціатива залишалися на боці господарів поля, які намагалися атакувати різноманітно - як через центральну зону, так і по флангах. Проте українська команда завдяки, перш за все, своїм досвідченим гравцям зуміла переломити невдалий для себе хід гри. Роль ватажка здорово виконала Дятел, яка пару тижнів тому виграла золоті медалі російського чемпіонату в складі клубу "Зоркий" (Красногорськ). На 26-й хвилині Віра випередила голкіпера та центрального захисника суперника і відправила м’яч у сітку − 1:1. А на 34-й хвилині, після проника ... Читати далі »
Переглядів: 497 | Додав: tisha | Дата: 25.06.2013 | Коментарі (0)

22 червня у Тернополі відбулася товариська зустріч між вихованцями місцевої ДЮСШ та жіночою збірною України з футболу WU-17.

Матч відбувся у рамках підготовки збірної України до турніру розвитку УЄФА, який пройде у Тернополі з 27 по 29 червня.

Хлопці відкрили рахунок першими (1:0), а згодом його подвоїли, скориставшись незіграністю футболісток у захисті (2:0). Проте ще до перерви підопічні Романа Заєва реалізували вихід сам-на-сам з воротарем і скоротили розрив у рахунку (2:1). Але до свистка судді Назара Лівіцького на перерву тернополяни ще раз засмутили воротаря жіночої збірної (3:1).

По перерві розподіл сил на полі дещо змінився. Збірна України почала активно насідати на ворота тернопільської ДЮСШ і скоротила відрив після кутового (3:2). Та згодом підопічні Заєва пропустили контратаку і втратили шанси на перемогу (4:2). Останніми гол-красень забили дівчата (4:3), які вразили ворота хлопців прямим ударом зі штрафного.