TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Червень » 23
22 червня національна жіноча збірна України зіграла товариський поєдинок зі збірною Росії. Підопічні Анатолія Куцева поступилися з рахунком 0:1, пропустивши гол на останній доданій хвилині матчу.

Гра розпочалась з атак росіянок, але впевнено діяла захисна лінія української команди на чолі з голкіпером нашої команди Іриною Зварич. У середині першого тайму українки спробували переломити хід подій і провели декілька небезпечних атак та забити нашим футболісткам не вдалося. Кінцівка першої половини гри запам’яталась вилученням у складі збірної Росії: червону картку перед собою побачила Макаренко.

Початок другого тайму знову залишився за російською збірною. Навіть вдесятьох росіянки раз по раз загрожували воротам збірної України і тільки майстерність українського голкіпера рятувала нашу команду від пропущеного голу. Як і в першій половині підопічні Анатолія Куцева намагались гостро відповідати, але клас збірної Росії все ж таки дався взнаки. На 93-й хвилині нападни ... Читати далі »
Переглядів: 593 | Додав: tisha | Дата: 23.06.2013 | Коментарі (1)

З 21 по 26 червня в м.Коломия на стадіоні "Юність" проходять зональні міжобласні змагання "Діти-Олімпійська надія України" з футболу серед дівчат 1998 р.н. і мол.