Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Червень » 23 » Національна жіноча збірна України провела товариський матч проти збірної Росії
09:55
Національна жіноча збірна України провела товариський матч проти збірної Росії
22 червня національна жіноча збірна України зіграла товариський поєдинок зі збірною Росії. Підопічні Анатолія Куцева поступилися з рахунком 0:1, пропустивши гол на останній доданій хвилині матчу.

Гра розпочалась з атак росіянок, але впевнено діяла захисна лінія української команди на чолі з голкіпером нашої команди Іриною Зварич. У середині першого тайму українки спробували переломити хід подій і провели декілька небезпечних атак та забити нашим футболісткам не вдалося. Кінцівка першої половини гри запам’яталась вилученням у складі збірної Росії: червону картку перед собою побачила Макаренко.

Початок другого тайму знову залишився за російською збірною. Навіть вдесятьох росіянки раз по раз загрожували воротам збірної України і тільки майстерність українського голкіпера рятувала нашу команду від пропущеного голу. Як і в першій половині підопічні Анатолія Куцева намагались гостро відповідати, але клас збірної Росії все ж таки дався взнаки. На 93-й хвилині нападник росіянок Наталя Шляпіна холоднокровно розібралась в ситуації, розстрілявши ворота збірної України з меж штрафного майданчику. Для відповіді українській збірній часу не залишилось - 1:0 на користь північних сусідів.

Росія - Україна - 1:0

Росія: Тодуа (Гріченко, 11), Петрова, Цибутовіч (к), Макаренко, Ведмідь (Гордєєва, 89), Костюкова, Сидорівська, Савченкова (Шляпіна, 64), Терехова (Коровкіна, 54), Сочнєва, Морозова (Степаненко, 78 )

Україна: Зварич, Василюк, Ходирєва (Яковишин, 90+2), Котик, Басанська, Дятел, Андрущак, Апанащенко, Воронцова, Алешічєва (Вороніна, 71), Романенко

Гол: Шляпіна, 90+3.

Вилучення: Макаренко, 39.