Рейтинг
TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Червень » 17 » Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Донеччанка" - 2:1
10:08
Чемпіонат України. "Нафтохімік" - "Донеччанка" - 2:1
Попри великі кадрові труднощі, "Нафтохімік" у заключному матчі першого кола здобув вольову перемогу над "Донеччанкою" і вийшов на другу позицію у турнірній таблиці.

У матчі з донеччанками "Нафтохімік" змушений був обходитися без двох гравців "основи" - Агеліни Молошик і Вероніки Андрухів. Та це не завадило калушанкам активно розпочати гру. Найближчою до успіху була Олена Ходирєва, однак її удар зі штрафного на 28-й хвилині прийняла стійка воріт. Натомість гості скористалися з першої ж своєї нагоди: нев'янучий наставник "Донеччанки" 45-річна Тетяна Громовська зі штрафного поклала м'яч точнісінько у "дев'ятку" - 0:1. З тим і пішли на перерву...

Другу 45-хвилинку, як не дивно, активніше розпочали гості. Удар Катерини Ішутіної прийшовся у поперечку. Трохи згодом реактивна Ганна Вороніна в різкій контратаці поклала на газон майже увесь захист "Нафтохіміка" і голкіпера, однак з гострого кута не зуміла поцілити у порожні ворота...

Не забиваєш ти... На 60-й хвилині передачу з правого флангу на дальній стійці "підкараулила" Роксолана Кравчук (в перерві матчу замінила Христину Перевізник) і з близької відстані проштовхнула м'яч у ворота - 1:1! Через дев'ять хвилин 17-річна спорсменка вивела свою команду вперед. Підібравши м'яч в районі 11-метрової позначки, Кравчук не сильним, але влучним ударом переправила його у ціль - 2:1!

Гості мали можливість зрівняти рахунок на 78-й хвилині, однак голкіпер "Нафтохіміка" Анна Подвисоцька парирувала два поспіль удари з близької відстані. Таким чином "Нафтохімік" довів свою безпрограшну серію у зустрічах з "Донеччанкою" до 20-ти поєдинків!

Подякувавши по завершенні матчу вболівальникам за підтримку гравці "Нафтохіміка"... мало не задушили в обіймах свого наставника Романа Драгана. Прийнявши колектив за кілька днів до старт змагань в умовах кадрової кризи, Роман Остапович разом з своїми підопічними зумів вибратися на другу сходинку турнірної таблиці!!!

"Нафтохімік" Калуш - "Донеччанка" Донецьк - 2:1 (0:1). Калуш. Стадіон "Хімік".

Голи: Кравчук (60, 69) - Громовська (32).

"Нафтохімік": Подвисоцька, Шпак, Пасічник, Яковишин, Ходирєва, Козубович (Дутчак, 90+3), Марчук, Перевізник (Кравчук, 46), Дем'янюк, Михайлюк (Маковій, 83), Мохнач, Мохнач.

"Донеччанка": Познохірева, Папайло, Клавдієнко, Авдєєва (Прийма, 77), А. Вороніна, Ішутінна, Г. Вороніна, Громовська, Мазурова (Пензєва, 68), Ковтун, Майбородіна.

Попередження: Папайло.
Чемпіонат України. 7 тур. 15-16 червня
«Житлобуд-2» - «Легенда» - 0:2
«Родина» - «Іллічівка» - 2:1