TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Травень » 15
В Ужгороді в спорткомплексі “Юність” проводилися змагання з міні-футболу серед дівчат молодшої групи (1998 р.н і молодші). Честь нашого району захищали спортсменки, які займаються в Іршавській ДЮСШ (директор В.В. Жупанин).

Всі команди були розділені на дві підгрупи. Першу гру наші дівчата грали з командою Виноградова (освіта) і перемогли з рахунком − 1:0, а друга закінчилася нічиєю – 0:0 із командою Виноградова “Колос”. У третій грі перемогли команду Перечина –1:0.

Наші дівчата у своїй зоні зайняли 2-ге місце, поступившись команді Виноградова “Колос”, тільки за різницею забитих та пропущених м’ячів.

У грі за третє місце вони зустрілися з командою Ужгородського району, яку перемогли – 1:0, зайнявши третє місце в області.

Кращими гравцями було визнано Зореславу Безегу, Діану Голодняк, Христину Фанту. Наталія Буря стала кращим воротарем і включена до складу збірної області.

Тренує команду Михайло Лях.
... Читати далі »
Переглядів: 553 | Додав: tisha | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

10 – 11 травня 2013 року в м. Хмільник проведено фінальні змагання Вінницької області за програмою Національного Кубку шкільного футболу серед команд дівчат. Учасниками фіналу стали команди Гайсинського, Калинівського, Козятинського, Томашпільського, Тульчинського районів та м. Хмільник, які стали переможцями попередніх турнірів.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали провідні спортсмени та освітяни області.

В результаті запеклої боротьби, переможцями фіналу стали: І місце виборола команда Хмільницької загальноосвітньої школи № 4, ІІ місце посіла команда Глуховецької ЗОШ Козятинського району, ІІІ місце – команда Томашпільської ЗОШ № 1.

Переможці нагороджені грамотами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також пам’ятними призами обласної Федерації футболу Вінницької області.

За попередніми даними, участь у першому етапі «малого футболу» взяли 124 команди загал ... Читати далі »
Переглядів: 517 | Додав: tisha | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)