TopSport каталог сайтів Rambler's Top100
Погода в Ів-Фр
Форма входу

Головна » 2013 » Травень » 22
У середу, 22 травня, жіноча збірна України WU-17 провела свій другий матч на турнірі розвитку УЄФА, який проходить з 20 по 25 травня у Мінську (Білорусь), проти збірної Казахстану. Наші дівчата каменя на камені не залишили від своїх суперниць − 6:0.

В першому таймі підопічні Романа Заєва володіли беззаперечною перевагою, і доказом цього були п’ять сухих голів, забитих у ворота збірної Казахстану. Українки ще мали багато можливостей для взяття воріт, але або майстерність підводила, або надійно діяла голкіпер суперниць.

У другому таймі тренерський штаб зробив сім замін, що позначилося на грі нашої збірної − українки спромоглися забити лише один гол. Як підсумок, рахунок матчу − 6:0 на користь жіночої збірної України WU-17.

Наступний матч наші дівчата проведуть 24 травня проти збірної Білорусі.

Україна WU-17 - Казахстан WU-17 - 6:0

Україна: Тимиловська, Гриценю ... Читати далі »
Переглядів: 551 | Додав: tisha | Дата: 22.05.2013 | Коментарі (0)

Калушани мали нагоду побачити у ділі одну з кращих дівочих збірних Європи. Вже за місяць у швейцарському Ньоні збірна Польщі разом з ровесницями з Бельгії, Іспанії та Швеції розіграють медали континетальної першості для 17-річних футболісток.

Відмобілізованість суперниць «Нафтохіміка» кинулася у вічі вже з перших хвилин зустрічі. Господарки, натомість, вийшли на матч без трьох гравців «основи» - Молошик Маковій і Андрухів. Тренерам довелося латати діри юними вихованками місцевих ДЮСШ, котрі навіть не внесені у заявку команди. Нагоду проявити себе отримала калушанка Ілона Винник, Ольга Лис і Галина Семенчук з Косова, а також волинянка Анжела Чужак.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 9-й хвилині. Єва Пайор, скориставшись помилкою оборони «Нафтохіміка» переграла Анну Подвисоцьку. Через десять хвилин за схожих обставин подвоїла результат. До перерви господарки зуміли відквитати один м’яч – після розіграшу стандарту Патриція Міхальчук вразила власні ворота.