Форма входу

Головна » 2013 » Травень » 22 » «Нафтохімік» - збірна Польщі U-17 – 1:4
06:43
«Нафтохімік» - збірна Польщі U-17 – 1:4
Калушани мали нагоду побачити у ділі одну з кращих дівочих збірних Європи. Вже за місяць у швейцарському Ньоні збірна Польщі разом з ровесницями з Бельгії, Іспанії та Швеції розіграють медали континетальної першості для 17-річних футболісток.

Відмобілізованість суперниць «Нафтохіміка» кинулася у вічі вже з перших хвилин зустрічі. Господарки, натомість, вийшли на матч без трьох гравців «основи» - Молошик Маковій і Андрухів. Тренерам довелося латати діри юними вихованками місцевих ДЮСШ, котрі навіть не внесені у заявку команди. Нагоду проявити себе отримала калушанка Ілона Винник, Ольга Лис і Галина Семенчук з Косова, а також волинянка Анжела Чужак.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 9-й хвилині. Єва Пайор, скориставшись помилкою оборони «Нафтохіміка» переграла Анну Подвисоцьку. Через десять хвилин за схожих обставин подвоїла результат. До перерви господарки зуміли відквитати один м’яч – після розіграшу стандарту Патриція Міхальчук вразила власні ворота.

Оборонець збірної Польщі прагнула реабілітуватися за прикрий епізод. На початку другого тайму вона зі штрафного удару влучила у поперечку воріт «Нафтохіміка». Аналогічний «трюк» продемонструвала капітан калуської команди Олена Ходирєва. Зрештою, глядачі стали свідками ще двох голів під завісу зустрічі (матч тривав за регламентом 17-річних – два тайми по 40 хвилин). Залишившись у меншості після вилучення Лідії Шпак, господарки спершу знову прогавили Пайор. А в компенсований час таки досягла бажаного Міхальчук, котра вдало виконала штрафний удар.

«Нафтохімк» - збірна Польщі U-17 – 1:4 (1:2). Калуш. Стадіон «Хімік». Арбітр – Романюк (Івано-Франківськ)
Голи: Міхальчук (32-авт.) – Пайор (9, 19, 76), Міхальчук (80+3).
«Нафтохімік»: Подвисоцька, Дем’янюк, Пасічник, Ходирєва, Шпак, Дутчак, Марчук, Винник (Чужак, 48), Михайлюк, Перевізник, Яковишин.
Польща: Окулевіч (Шемік, 41), Гоздек, Дерен (Запала, 57), Конат, Міхальчук, Гживінська, Камчик (Кубашек, 70), Дудер, Пайор, Матисік, Васіл (Гоздецька, 62).
Попередження: Шпак – Матисік, Конат, Гоздек.
Вилучення: Шпак (71, друге попередження).

Володимир Горощак, прес-служба ФК "Нафтохімік"